Додаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1 icon

Додаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1

Реклама:Скачати 112.5 Kb.
НазваДодаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1
Дата конвертації14.03.2013
Розмір112.5 Kb.
ТипДодаток
джерело


Додаток №6

до рішення виконкому міської ради

від 08.12.2011р.2990

СТАНДАРТ

надання адміністративної послуги

з капітального ремонту особам,

які мають на це право згідно чинного законодавства

(процедура: 19-06.00)


1. Загальні положення

Стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства розроблений відповідно до вимог Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року №565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право», постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року №466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт», постанови Кабінету Міністрів України від 11травня 2011 року №560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», рішення виконкому міської ради від 28.04.2011 року №976 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу», надалі – адміністративна послуга.

Надає адміністративну послугу Департамент праці і соціального захисту населення міської ради : 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 50, тел. 35-00-74, e-mail: gupszn@vmr.gov.ua, адреса веб-сторінки в Інтернет www.vmr.gov.ua.


^ 2. Перелік категорій одержувачів адміністративної послуги

2.1. Одержувачами адміністративної послуги є :

2.1.1. згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:

- інваліди війни та прирівняні до них особи ;

- особи, на яких поширюється чинність зазначеного Закону ;

- особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною .

2.1.2. згідно із Законом України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» :

- особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною ;

2.1.3. згідно із Законом України «Про жертви нацистських переслідувань» :

- колишні малолітні в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаних інвалідами ;

- дружин (чоловіків) померлих жертв нацистських переслідувань.


^ 3. Перелік документів, необхідних для надання (отримання) адміністративної послуги, та вимоги до заяви

  1. Копія документа, який дає право на пільгу.

  2. Копія довідки з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

  3. Довідка про склад сім’ї з ЖЕКу або квартального комітету (форма №3).

  4. Технічний паспорт помешкання (копія).

  5. Свідоцтво на право власності (копія).

  6. Довідка про власність з ВБТІ (надається заявником безпосередньо перед виконанням капітального ремонту).


^ 4. Місце та порядок подання запиту на одержання адміністративної послуги

4.1. Місце: відділ звернень.

4.2. Час подання запиту: згідно затвердженого графіку роботи відділу звернень.

4.3. Черговість подання запиту: у години прийому згідно графіку роботи відділу звернень та Департаменту праці і соціального захисту населення.

^ 5. Склад і послідовність дій одержувача та адміністративного органу, опис етапів надання послуги

5.1. Безоплатний капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир (далі – безоплатний капітальний ремонт) проводиться за місцем постійного проживання і реєстрації особи, що має право на зазначені пільги.

5.2. Безоплатному капітальному ремонту підлягає житловий будинок чи квартира, які належать особі, що має право на пільгу, на праві приватної, зокрема спільної, власності.

5.3. Безоплатний капітальний ремонт проводиться, виходячи з розрахунку 21 кв. метра загальної площі будинку, квартири на кожну особу, що має право на пільгу.

5.4. Безоплатний капітальний ремонт проводиться не частіше одного разу на 10 років.

5.5. Для проведення безоплатного капітального ремонту особа, що має право на пільгу, подає до відділу звернень апарату міської ради та її виконавчого комітету письмову заяву та документи згідно встановленого переліку.

5.6. Відділ звернень направляє вказану заяву на виконання до Департаменту праці і соціального захисту населення міської ради.

5.7. Відділом праці Департаменту праці і соціального захисту населення міської ради вноситься відповідний запис до книги обліку житлових будинків, квартир осіб, що мають право на проведення безоплатного капітального ремонту згідно із Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» , «Про жертви нацистських переслідувань».

5.8. Питання щодо проведення безоплатного капітального ремонту розглядається на підставі представлених Департаментом праці і соціального захисту населення міської ради документів на засіданні комісії з розгляду звернень щодо проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу (надалі - Комісія) згідно черги.

5.9 Члени комісії обстежують технічний стан будинку (квартири), визначають перелік, види і обсяги робіт, які необхідно виконати та складають дефектний акт, з урахуванням строку проведення останнього капітального ремонту, та, виходячи з переліку основних робіт, відповідно до Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року №565.

5.10. За результатами роботи Комісія приймає відповідні рішення щодо необхідності проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу згідно черги.

5.11. В разі, якщо житловий будинок, квартира особи, яка має право на пільгу, потребує негайного капітального ремонту, така особа має право звернутись з відповідною заявою на особистому прийомі до міського голови, який направляє таке звернення до Комісії.

На підставі отриманого звернення Комісія проводить обстеження умов проживання, готує висновок щодо необхідності проведення негайного капітального ремонту житлового будинку, квартири особи, яка має право на таку пільгу.

У разі затвердження позитивного висновку, Комісія одночасно приймає рішення про проведення капітального ремонту житлового будинку, квартири особи, яка має право на таку пільгу, позачергово.

5.12. На підставі дефектного акту та рішення Комісії про проведення безоплатного капітального ремонту особі, що має право на таку пільгу, Департамент праці і соціального захисту населення замовляє ремонтно-будівельній організації на договірних умовах:

- розробку кошторисної документації з визначенням загальної вартості капітального ремонту, згідно з вимогами ДБН Д.2.4-2000 „Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи”;

- розрахунок вартості капітального ремонту 1 кв. метру житлового будинку, квартири на підставі визначеної загальної вартості капітального ремонту.

5.13. Після визначення загальної вартості безоплатного капітального ремонту, особа щодо якої прийнято рішення Комісії про проведення безоплатного капітального ремонту, подає заяву на ім’я співголови Комісії про виконання одного чи кількох видів ремонтних робіт в межах визначеної вартості безоплатного капітального ремонту.

5.14. Комісія згідно із заявою особи приймає рішення про виконання одного чи кількох видів ремонтних робіт, визначених за результатами обстеження та відповідно до переліків основних робіт, що виконуються під час проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків або квартир, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року №565.

5.15. Ремонтно-будівельна організація, відповідно до укладеного з Департаментом праці і соціального захисту населення договору та на підставі заяви особи, розробляє кошторис на виконання одного чи кількох видів ремонтних робіт, що розглядається та затверджується на засіданні Комісії.

5.16. За поданням Комісії та на підставі кошторису на проведення безоплатного капітального ремонту власного житлового будинку (квартири) Департамент праці і соціального захисту населення міської ради готує та подає виконавчому комітету міської ради проект рішення про затвердження кошторисного розрахунку та вартості безоплатного капітального ремонту.

5.17. На підставі рішення виконавчого комітету міської ради щодо затвердження кошторисних розрахунків та вартості безоплатного капітального ремонту Департамент праці і соціального захисту населення, як головний розпорядник коштів, відповідно до чинного законодавства:

- визначає підрядну організацію на виконання ремонтних робіт в помешканні заявника з укладанням відповідного договору;

- укладає договір на здійснення робіт з технічного нагляду за виконанням капітального ремонту ;

- проводить оплату виконаних робіт згідно договорів та актів виконаних робіт.

5.18. Фінансування витрат, пов’язаних з проведенням безоплатного капітального ремонту і складенням проектно - кошторисної документації , здійснюється за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у межах затверджених бюджетних призначень на відповідний рік.

5.19 Особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, у разі проведення капітального ремонту власними силами, виплачується компенсація витрат, пов’язаних з його проведенням.

Розмір компенсації визначається у тому самому порядку, що і загальна вартість капітального ремонту, і не може перевищувати розмір документально підтверджених фактичних витрат, пов’язаних з проведенням капітального ремонту.


^ 6. Вимоги до строку надання адміністративної послуги, а також до строків здійснення дій, прийняття рішень у процесі надання адміністративної послуги

Опрацювання документів відділом праці Департаменту праці і соціального захисту населення відбувається згідно вимог Закону України «Про звернення громадян».

^ 7. Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

- відсутність власності житлової площі у особи, яка подала заяву на здійснення безоплатного капітального ремонту ;

- зміни в законодавстві України щодо переліку осіб, які мають право на здійснення безоплатного капітального ремонту ;

- подання встановленого переліку документів не в повному обсязі ;

- відсутність відомостей про особу, яка подала заяву на здійснення капітального ремонту, в створеному в місті Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків.

^ 8. Опис результату, який повинен отримати одержувач

За результатами розгляду звернення, після оформлення всіх необхідних документів, виділення коштів, підрядна організація виконує роботи з капітального ремонту в помешканні заявника.

^ 9. Інформація про платність або безоплатність надання адміністративної послуги та розмір плати за її надання

Послуга щодо здійснення безоплатного капітального ремонту в помешканні заявника надається безкоштовно.

^ 10. Вимоги до інформаційного забезпечення одержувача при зверненні за одержанням та у ході надання адміністративної послуги

На веб-сайті Вінницької міської ради на сторінках Департаменту праці і соціального захисту населення розміщуються акти міської ради та її виконкому, законодавчі та інші нормативні акти, які регламентують порядок та умови надання адміністративної послуги з безоплатного капітального ремонту.

^ 11. Порядок подачі, реєстрації і розгляду скарг на недотримання стандарту

Через відділ звернень апарату міської ради та її виконкому відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».

Через звернення до міського голови, керівника Департаменту за допомогою засобів Інтернет електронною поштою або із застосування інформаційних терміналів Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс».

^ 12. Порядок виправлення можливих недоліків наданої адміністративної послуги і відшкодування збитків одержувачу

Шляхом подання письмового звернення у порядку, визначеному розділом 4.

^ 13. Нормативно - правові акти, які регулюють порядок надання адміністративної послуги:

- Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ;

- постанова Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право» ;

- постанова Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» ;

- постанова Кабінету Міністрів України від 11травня 2011 року № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» ;

- рішення виконкому міської ради від 28.04.2011 року № 976 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу» .


Додаток №2

до Стандарту адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавстваОпис

алгоритму (процесу) надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства

(процедура 19-06.00).


1. Адміністративна послуга надається Департаментом праці і соціального захисту населення міської ради.

2. Стягнення плати за надання адміністративної послуги не передбачено.

3. Для одержання адміністративної послуги одержувач звертається до відділу звернень та подає необхідний перелік документів (19-06.01).

4. Працівник відділу звернень приймає заяву щодо здійснення робіт з безоплатного капітального ремонту від особи, яка має на це право згідно чинного законодавства та направляється відповідальному працівнику Департаменту праці і соціального захисту населення для розгляду та опрацювання (надалі - Виконавець) (19-06.02).

5. Виконавець готує пакет документів для розгляду заяви на засіданні комісії з розгляду звернень щодо проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу.

6. Залежно від результатів розгляду Комісії приймається відповідне рішення (19-06.04).

6.1. При прийнятті позитивного рішення Виконавець, за наявності відповідних документів заявника, формує справу та вносить дані про заявника до загальної черги щодо здійснення робіт з капітального ремонту (19-06.05).

6.2. При прийнятті Комісією рішення про відмову у постановці на чергу Виконавець забезпечує підготовку обґрунтованої відмови у задоволенні заяви (19-06.06) .

Перелік підстав для відмови у задоволені звернення визначено розділом 7 Стандарту.

6.3. Відмова надається заявникові Департаментом праці і соціального захисту населення в письмовій формі у визначених Законом України «Про звернення громадян» терміни.


Керуючий справами виконкому С . Чорнолуцький

Додати документ в свій блог або на сайт


Реклама:

Схожі:

Додаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1 iconДодаток №10 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги надання довідки про включення до Реєстру осіб, які мають право на пільги за рахунок коштів міського бюджету (процедура: 19-10. 00) 1
Виконавчого Комітету Вінницької міської ради 12 сесії 21 скликання від 15. 10. 1993 року «Про надання пільг по оплаті за комунальні...

Додаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1 iconДодаток №28 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам І державної соціальної допомоги на догляд (процедура: 19-28.
Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2005 р. №261

Додаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1 iconДодаток №24 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з призначення одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам (процедура: 19-24. 00) 1
Постанови Кабінету Міністрів України від 28. 02. 2011р. №158 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному...

Додаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1 iconДодаток №11 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з надання довідки про розмір виплати державної соціальної допомоги (процедура: 19-11. 00) 1
Цей Стандарт визначає умови надання довідки про розмір виплати державної соціальної допомоги, а також включає алгоритм процесів надання...

Додаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1 iconДодаток №1 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з організації та забезпечення відповідно до чинного законодавства вирішення питань проходження громадянами України альтернативної (невійськової) служби (процедура 19-01.
України від 10. 11. 1999р. №2066 та поширюється на громадян України, для яких виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним...

Додаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1 iconДодаток №44 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги щодо видачі довідки про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (процедура: 19-44. 00) 1
Кабінету Міністрів України від 04. 03. 2002р. №256 «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення...

Додаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1 iconДодаток №41 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги щодо видачі талонів на отримання пільгових проїзних документів окремим категоріям громадян, які відповідно до законів України мають право пільгового проїзду (процедура: 19-41.
Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постанови кабінету Міністрів України від 12. 05. 1994...

Додаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1 iconДодаток №4 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з призначення мешканцям міста Вінниці матеріальної допомоги за рахунок коштів міського бюджету (процедура: 19-04. 00) 1
«Про затвердження Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям міста Вінниці», Рішення виконкому міської ради від...

Додаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1 iconДодаток №40 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги щодо видачі посвідчень державного зразка дітям та батькам багатодітних сімей (процедура: 19-40. 00) 1
Вінниці, затвердженої Рішенням Виконавчого Комітету Вінницької міської ради від 26. 08. 2010 року №1863 «Про видачу посвідчень батьків...

Додаток №6 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги з капітального ремонту особам, які мають на це право згідно чинного законодавства (процедура: 19-06. 00) 1 iconДодаток №37 до рішення виконкому міської ради від 08. 12. 2011р. №2990 стандарт надання адміністративної послуги із підготовки листа-клопотання на оформлення осіб до будинку інтернат (процедура: 19-37. 00) 1
Міністерства Соціального захисту населення України від 01. 04. 1997р. №43 «Про затвердження типових положень про будинки інтернати...

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©glav.govuadocs.com.ua 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи